D'Angelo - "Brown Sugar" (1995)

Seekord kuulasin D'Angelo albumit "Brown Sugar". D'Angelo on üks nendest artistidest, kelle muusikat olen tükk aega plaaninud kuulata, aga pole jõudnud selleni. Nüüd võtsin lõpuks asja kätte, kuna juba praegu kuulan järjest vanu klassikuid. Järgmised 2 nädalat arvatavasti kuulan ka D'Angelo ülejäänud 2 albumit.

Muidu ma üldse ei teadnudki sellisest muusikast midagi, aga kui internetis ja sotsiaalmeedias leidsin inimesi sarnase maitsega, mis mul, siis olen tänu sellele palju head muusikat leidnud ja oma muusikavalikut laiendanud, nagu näiteks see album, millest praegu räägin.

Albumit oli mõnus kuulata, tegu on sellise sujuva soul muusikaga, mis mulle peaaegu alati peale läheb. See on selline südantsoojendav album, mida keegi otseselt ei saa 'vihata'. Põhimõtteliselt iga laul räägib nii või teisiti armastusest. Mis minu arvates teeb selle albumi nii heaks on see bass, mis igal laulul taga käib. See sobib vokaalidega ja meloodiaga kokku väga hästi ning teeb selle albumi isikupäraseks. 


Lemmikud laulud - "Brown Sugar"; "Higher"; "Lady"; "Shit, Damn, Motherfucker"

Hinnang - 9/10


 

Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

2Pac/Makaveli - "The Don Killuminati: The 7 Day Theory" (1996)

The Notorious B.I.G. - "Ready to Die" (1994)