D'Angelo - "Black Messiah" (2014)
Seekord kuulasin siis D'Angelo kolmast ja hetkel viimast albumit "Black Messiah". Album tuli välja 14 aastat hiljem kui tema eelmine album "Voodoo", millest rääkisin eelmine kord. Kui artist suudab peale 14-aastast vaikust tulla tagasi nii hea albumiga, siis see on tõestus, et on tegu andeka artistiga. See album tuli välja suht lühidalt peale Michael Brown'i surma, mille tõttu tehti palju proteste mustanahaliste õigustega seoses. Albumis paar laulu räägivad tol teemal ka. Veel räägivad mõned laulud usust ja ka armastusest nagu D'Angelo ikka. Esialgu arvasin, et peale nii mitut aastat on muusika stiil erinev, kuigi kui oled D'Angelo eelmiseid albumeid kuulanud, siis saad aru ikka, et see on temale omapärases stiilis. Mul selle vastu midagi ei ole, sest ta mitmekümne aasta tagused albumid kõlavad isegi tänapäevani värsked. Ajatu muusika on truu muusika. Lemmikud laulud - "The Charade", "Another Life", "Ain't That Easy"...