Stevie Wonder - "Songs In The Key Of Life" (1976)
Kui eelmine nädal kuulasin albumit “Innervisions” siis see nädal otsustasin kuulata Stevie Wonderi tuntuimat albumit “Songs In The Key Of Life” mida peetakse üheks parimatest albumitest läbi aegade.
Tegemist on topeltalbumiga, tavaliselt on albumid 8-14 laulu või 40-60 minutit pikad, aga see album koosneb 21 laulust ja on 1 tund ja 45 minutit pikk. Tavaliselt hakkaks nii pikka albumit kuulates igav, aga see on selline album, mille jaoks selline pikkus isegi sobib. Laulud ei ole korduvad ja igakord on midagi värsket. Sõnad on tähenduslikud, räägivad armastusest või maailma muredest, mida võiks parandada. Üks laul nimega “Isn’t She Lovely” kohe paistab välja, laul on kirjutatud Stevie Wonderi esimesest lapsest ja minuarust on see üks parimaid laule, mida ma üldse kuulnud olen. Pole elus ees nii südantsoojendavat laulu kuulnud, kohe paneb mõtlema, milline tunne see on, kui su esimene laps sünnib. Suupilli soolo on ka märkimisväärne, sobib selle laulu tundega kokku väga hästi.
Laulmine ja produktsioon sellel albumil on põhimõtteliselt veatu, ei ole ühtegi kohta, kus tundub, et midagi võiks paremini olla. See juhtub suht harva, kui ma annan albumile 10/10 hinnangu, aga mul sisetunne ütleb, et see album täitsa väärib seda.
Lemmikud laulud (kõik perfektsed laulud minuarust) : "Isn’t She Lovely", "Sir Duke", "Contusion", "Village Ghetto Land", "I Wish", "Summer Soft", "As", "Saturn"
Isn't She Lovely (kui soovid kuulata) - https://www.youtube.com/watch?v=9-n3Ydy7ras
Hinnang : 10/10

Kommentaarid
Postita kommentaar