Veel kuulasin enne tulevat nädalavahetust Dr. Dre albumit "2001". Albumi tiitel võib tunduda segane, sest kirjas on "2001", aga tuli välja aastal 1999. Nimelt pidi esialgu albumi tiitel olema "Chronic 2000", aga kuna Dr. Dre vahetas plaadifirmasid, siis tekkis probleeme, mis lõpuks jõudis selleni, et albumi tiitliks sai "2001". See album tuli välja 7 aastat peale tema eelmist, ja nende 7 aasta jooksul juhtus igasuguseid asju, mistõttu lõpuks hakkasid mõned arvama, et Dr. Dre tippaeg on läbi ja enam ei tee head muusikat. Üks põhilistest põhjustest, miks Dr. Dre selle albumi tegi oligi see, et tõestada, et ta suudab siiamaani saavutada edu oma muusikaga. Mulle tundub, et see album näitaski Dr. Dre olulisust hiphop 'is ja seda, et ta ei kao niipea ära kuskile. See album on kindlasti ka erinev tema eelmisest albumist "The Chronic". Siin albumis on rohkem kaasa mindud tol ajal popi "west coast hip hop" stiiliga, ja instrumentaa...