The Notorious B.I.G. - "Life After Death" (1997)
Aasta viimaseks albumiks jäi "Life After Death". Tegu on jällegi topeltalbumiga. Minuarust on see ebavajalik. Albumi tavaline ettenähtud pikkus on umbes 1h põhjusega, kui läheb üle selle siis hakkab 90% ajast albumit kuulates igav. Aga noh sellel albumil polnud asi nii hull, kui albumil räpib Biggie siis ei saa palju valesti minna. Alguses polnud kindel, kas kuulan seda albumit, aga vaadates kui palju ikoonilisi hitte siin albumil on, siis mõtlesin, et pigem peaks. Ja eriti ei kahetse, on tunne nagu olen oma räpiteadmisi arendanud, arvestades sellega, et olen nüüd lõpuks tuttav Biggie muusikaga. Aga jah album iseenesest meeldis, oleks ainult võinud veits lühem olla ja oleks võinud olla rohkem "Kick in the Door" stiilis laule, sest sellised laulud toovad Biggie räpioskused kõige paremini esile.
See jääb siis praegu minu viimaseks postituseks. Kui oled pühendanud oma aega minu blogi lugemisele, siis tänan sind väga.
Kui tahad rohkem teada muusikast, mida ma kuulan, siis võid uurida siit lehelt https://www.albumoftheyear.org/user/popdeception/

Kommentaarid
Postita kommentaar