Stevie Wonder - "Innervisions" (1973)

Stevie Wonder on vaieldavalt üks parimaid artiste läbi aegade. Tänapäeval artistid enam ise ei teegi midagi, nendele kirjutatakse sõnad ette, instrumentaal on ka kellegi muu tehtud, aga Stevie Wonder, vaatamata sellele, et ta oli pime, tegi kõik täiesti ise. Kõik pillid, mis taustal kuuled on tema iseenda mängitud. Tema muusika on säilinud suhteliselt hästi tänapäevani, võrreldes sellega, et tema artistiline tipppunkt oli 70ndatel. 






Just nimelt see album tuli välja aastal 1973. See album on üks tema tuntumaid ja rahva lemmikuid. Definitsiooni poolest võib seda kutsuda klassikuks. Albumi tiitel on "Innervisions", sest inglise keeles sõna "vision" tähendus on nagu visioon või mingi ettekujutus millestki, ja "inner" tuleb sellest, et see on kõik tema peas, sest ta siiski ise ei näe maailma, aga ainult sellest, mida ta kuulnud on, on tema enda peas on tal palju visioone, kuidas maailm võiks olla, et meie elu parem oleks.  Mulle isiklikult meeldis iga laul, ükski laul ei ole selline, mille üle vinguda saaks. Isegi kui ma tavaliselt ei kuulaks sellist muusikat, saan ma austada kui hästi koostatud need laulud sellel albumil on. Soovtan igaühel, kes tahab olla haritud muusikast, seda kuulata. See on üks nendest albumitest, mida ei saa keegi vihata, arusaadav kui see pole sinu maitse, aga igaüks peaks austama, kui palju andekust siin demonstreeritud on.



Lemmikud laulud : "Living For The City", "Golden Lady", "Higher Ground"
Hinnang : 9.5/10



Kommentaarid

Populaarsed postitused sellest blogist

D'Angelo - "Brown Sugar" (1995)

2Pac/Makaveli - "The Don Killuminati: The 7 Day Theory" (1996)

The Notorious B.I.G. - "Ready to Die" (1994)